Heidi Baldersheim rektor
heidi@strandvikmontessori.no

Hanne Tuft allmennlærar og montessoripedagog
hanne@strandvikmontessori.no

Merete Haaland allmennlærar
merete@strandvikmontessori.no

Line Lacroise allmennlærar og montessoripedagog
line@strandvikmontessori.no

Solveig Tuft førskulelærar med tilleggsutdanning og montessoripedagog
solveig@strandvikmontessori.no

Tone Elisabeth Stenevik allmennlærar
toneelisabeth@strandvikmontessori.no

 

Linda Elise Helland fagarbeidar og montessoripedagog
lindaelise@strandvikmontessori.no

Inemoni Favache fagarbeidar og kunstlærar
inemoni@strandvikmontessori.no

Mairi Jõgiaas fagarbeidar
mairi@strandvikmontessori.no

Merita Mol assistent
merita@strandvikmontessori.no

Jannicke Vinnes assistent
jannicke@strandvikmontessori.no

 

Else Birkeland reinhaldar

Yngve Angelskår vaktmeister